Základní informace


TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.


Projekt "Moduly" (oficiální název je "Vzdělávací moduly pro manažery a THP pracovníky s podporou e-learningu") byl realizován v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast podpory 3.2 Podpora nabídky dalšího vzdělávání, registrační číslo projektu CZ.1.07/3.2.09.

Projekt byl zahájen v průběhu ledna 2011 a byl ukončen v prosinci roku 2012.
Projekt byl podpořen částkou 2.587.685 Kč.

Stručný popis projektu:

Projekt "Moduly" reaguje na potřebu vzdělávání zaměstnanců firem. Možnosti vzdělávání jsou však limitovány časovou náročností prezenčního vzdělávání, proto v rámci tohoto projektu bude vyvinuto 30 vzdělávacích modulů ve formě e-learningu (vzdělávání pomocí internetu). Součástí všech modulů budou i konkrétní praktické úkoly, průběžné cvičné testy a také závěrečný test.

Všechny vytvořené moduly byly pilotně otestovány zaměstnanci firem z kraje Vysočina (konkrétně se jedná zejména o pracovní pozice manažer, personalista, obchodník a administrativní pracovník) a upraveny do finální podoby dle připomínek získaných ze zpětné vazby. Moduly pak rozšířily nabídku dalšího vzdělávání zaměstnanců firem v kraji Vysočina.


Aktualizováno: 1. července 2011
image/jpeg
 
 
 
Vzdělávací společnost ABS WYDA, s.r.o.