Úvodní setkání


V rámci 1. klíčové aktivity projektu byla postupně uskutečněna setkání realizačního týmu s pedagogy jednotlivých škol. Tato setkání probíhala přímo ve školách, jež se projektu účastnily, a jejich cílem bylo informovat pedagogy o konkrétních cílech a výstupech projektu a také stanovit další kroky související s jejich rolemi a zapojením do projektu.

První setkání proběhlo již 4. března 2009 na Obchodní akademii v Pelhřimově, kde se jej zúčastnilo 31 pedagogů působících na této střední škole. Celkem 10 pedagogů se účastnilo setkání na ZŠ a MŠ v Polničce, které bylo 18. března. Na SPŠ v Třebíči se realizační tým projektu setkal 24. března se 73 pedagogy. Cyklus úvodních setkání byl pak uzavřen 1. dubna na ZŠ Švermova ve Žďáře nad Sázavou, kde získalo úvodní informace 38 pedagogů.

Kromě základních informačních materiálů o projektu dostali pedagogové také metodické pokyny a příručky, které budou nyní využívat k analýze výukových metod, které používají ve vzdělávacím procesu. Do konce měsíce dubna byly tyto informace shromažďovány a poté byla provedena celková analýza současného vzdělávacího procesu a používaných výukových metod.


Celkem se tedy do projektu Spetrum VY v rámci úvodního setkání zapojilo 152 pedagogů ze všech 4 partnerských škol.Vloženo: 6. dubna 2009
TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.


image/jpeg image/jpeg image/jpeg image/jpeg
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

  
 
Vzdělávací společnost ABS WYDA, s.r.o.