Základní informace

Projekt "Výuka AJ na ZŠ s využitím inovativních přístupů" byl realizován v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (3.2 Podpora nabídky dalšího vzdělávání, číslo projektu CZ.1.07/1.3.02/03/0021). Projekt byl podpořen částkou ve výši 2.793.802 Kč.

Projekt realizovala vzdělávací společnost ABS WYDA společně s partnerem Jazykovou školou a vzdělávacím centrem SLUNEČNICE, s.r.o.

Projekt byl zahájen v průběhu listopadu 2010, probíhal celkem 21 měsíců (ukončen v červnu 2012).

Stručný popis projektu:
Se vstupem ČR do EU výrazně vzrostly požadavky na znalost anglického jazyka. To přineslo nárůst časové dotace na výuku AJ na ZŠ a s tím spojené výrazné zvýšení počtu učitelů angličtiny. Školy i učitelé nyní hledají netradiční a efektivnější metody výuky angličtiny, které by vedly k vyšším komunikačním kompetencím žáků. Projekt "Výuka AJ na ZŠ s využitím inovativních přístupů" byl zaměřen právě na přípravu učitelů, kteří vyučují angličtinu na ZŠ, aby byli schopni ve výuce aktivně využívat alternativní metody, kreativní metody, multimediální pomůcky. Dále také prošli kurzem metodického vedení výuky AJ.

Do projektu byli zapojeni učitelé ZŠ v kraji Vysočina. Všechny kurzy byly akreditovány v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP).


Aktualizováno: 19. ledna 2012TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

image/jpeg 
 
Vzdělávací společnost ABS WYDA, s.r.o.